Uopfordret ansøgning til LiqTech i Ballerup
LiqTech Ceramics & LiqTech Holding
Industriparken 22C, 2750 Ballerup
OBS !
Er du interesseret i at søge uopfordret om en stilling som operatør i vores produktion hos LiqTech Ceramics, skal du i stedet benytte opslaget Uopfordret ansøgning til LiqTech Ceramics som produktionsoperatør - www.liqtech.com/corporate/career/vacancy/?ref=LCuoP%2042bsp
Team LiqTech Ceramics består, udover kollegerne i produktionen - som du kan læse mere om i ovennævnte opslag, af et stort team af udviklingsingeniører, med forskellige typer af kompetencer indenfor kemi, filtreringsprocesser, membranteknologi, innovation og produktions-layout samt kolleger der arbejder med PTA, supply chain, og kvalitet.
Udover de mange kolleger fra LiqTech Ceramics, er LiqTech Holding repræsenteret på adressen, med følgende personalegrupper:
- Salg
- Finance
- QHSE
- HR
Ansættelse hos LiqTech i Ballerup
Kunne du tænke dig at blive en del af en spændende udviklings- og vækstrejse, og synes du generelt at vores virksomhed - og opgaver/funktioner - lyder spændende, så vil vi gerne høre fra dig.
Såfremt vi har et aktuelt akut behov – som vi ikke får løst via nærværende jobbank – vil konkrete stillinger bliver opslået på vores hjemmeside. Hold derfor øje hermed!!
Du søger uopfordret ved at klikke på ansøgningsknappen – hvorefter du uploader dit CV (- vær OBS på at vi ikke håndterer CV’er der er fremsendt af andre veje).
Anfør venligst - i formularen med spørgsmål - hvilke afdelinger/funktioner du er interesseret i at tiltræde.
Alle CV’er der registreres i dette uopfordrede opslag bekræftes automatisk, og såfremt vi får mulighed for at gøre brug af din uopfordrede ansøgning, vil du høre aktivt fra os pr. mail eller telefon.
Har du spørgsmål til os, vedrørende en eventuel ansættelse i LiqTech, kan du sende en mail til os på recruitment@liqtech.com (OBS – vi modtager ikke CV’er på denne mail).